• alumini bezdisshëm Linja Prodhimi i zhvilluar nga ne është duke u përdorur në fabrikën Webforge Wuxi.

  • Black anodic oksidimit me Gap e 4.75mm

Produkte Featured

Jinan Tongda Mechanical Engineering Co, Ltd, u themelua në vitin 2004, Kompania është e vendosur në Zhangqiu Qarkut Longshan Industrial Park, Ji'nan City, Provinca Shandong të Kinës. vendin e vet është 12600 metra katror, ​​punëtori prodhimit është më shumë se 5000 metra katrore, ndërtimi zyra është 1600 metra katrorë. Ka një zyrë në Ji'nan dhe 400 metra katror e ndërtesës së zyrës ...

Lexo më shumë

Arritje të reja